Ensenyament de qualitat i servei a les famílies

L’equip docent

La docència a PÀLCAM és exercida per un col·lectiu de professionals qualificats que conjuga equilibri, experiència i joventut, i aplica una metodologia basada en l’aprenentatge significatiu amb l’objectiu de facilitar l’adquisició dels diferents continguts, el domini dels procediments i la incorporació dels valors.

El nostre professorat compta amb psicòlegs, logopedes, especialistes en psicomotricitat, monitors de natació de la Federació Catalana, professors de música i professors d’anglès i francès nadius. Un equip humà, dinàmic, obert i amb capacitat per fer front al futur.

L’EQUIP DIRECTIU

Director General
Sr. Xavier Cagigós



ETAPACÀRRECNOM I COGNOMSCONTACTE
TOT EL CENTRESots-directoraSrta. Mónica Lópezmonicalopez@palcam.cat
EDUCACIÓ INFANTILDirectora d'EtapaSrta. Victòria Casasvcasas@palcam.cat
EDUCACIÓ PRIMÀRIADirectora d'EtapaSrta. Meritxell Donairemdonaire@palcam.cat
EDUCACIÓ SECUNDÀRIA I BATXILLERATDirector d'EtapaSr. Josep Maria Martíjmarti@palcam.cat
CICLES FORMATIUSDirector d'EtapaSr. Ricardo Llopartrllopart@palcam.cat

 

TUTORS I TUTORES PER ETAPA

 

EDUCACIÓ INFANTIL

CURSCLASSETUTOR/ACONTACTE
P3ATrompetesSrta. Maria Subirachsmsubirachs@palcam.cat
P3BTamborsSrta. Imma Somoza
Coordinadora de P3
isomoza@palcam.cat
P3CGuitarresSílvia Sanzssanz@palcam.cat
P3DPianosSrta. Claudia Crehuetccrehuet@palcam.cat
P4ACoetsSrta. Glòria Tresserra
Coordinadora de P4
gtresserra@palcam.cat
P4BGlobus Sr. Daniel Macián
dmacian@palcam.cat
P4CSubmarinsSrta. Susana Fernándezsfernandez@palcam.cat
P4DAmbulànciesSrta. Silvia Cuspinerascuspinera@palcam.cat
P5AForçutsSrta. Mercè Tornés
Coordinadora de P5
mtornes@palcam.cat
P5BEquilibristesSrta. Laura Ayalalayala@palcam.cat
P5CHomes balaSrta. Lourdes Venturalventura@palcam.cat
P5DBallarinsSrta. Vanessa Gálvezvgalvez@palcam.cat

EDUCACIÓ PRIMÀRIA

CURSCLASSETUTOR/ACONTACTE
1r EPASrta. Raquel Martínezrmartinez@palcam.cat
1r EPBSrta. Maria Ballestermballester@palcam.cat
1r EPCSrta. Clara Calduchccalduch@palcam.cat
1r EPDSrta. Àngels Vallespiavallespi@palcam.cat
2n EPASrta. Anna Blayablay@palcam.cat
2n EPBSrta. Sònia Oliversoliver@palcam.cat
2n EPCSrta. Helena Espinosahespinosa@palcam.cat
2n EPDSrta. Maribel Gomezmgomez@palcam.cat
3r EPASrta. Gemma Recasensgrecasens@palcam.cat
3r EPBSrta. Mercè Carmonamcarmona@palcam.cat
3r EPCSrta. Judith Fontanajfontana@palcam.cat
3r EPDSrta. Fina Rayafraya@palcam.cat
4t EPASrta. Carla Hernandezchernandez@palcam.cat
4t EPBSr. Eloi Fayosefayos@palcam.cat
4t EPCSrta. Àngels Tarridaatarrida@palcam.cat
4t EPDSrta. Victoria Solervsoler@palcam.cat
5é EPASr. Iván Villalvillaivillalvilla@palcam.cat
5é EPBSr. Oriol Fonollosaofonollosa@palcam.cat
5é EPCSrta. Marta Riosmrios@palcam.cat
5é EPDSrta. Xènia Andradexandrade@palcam.cat
6é EPASr. Carles del Pozocdelpozo@palcam.cat
6é EPBSrta. Núria Maldonadonmaldonado@palcam.cat
6é EPCSrta. Fina Cercósfcercos@palcam.cat
6é EPDSrta. Pilar Villalbapvillalba@palcam.cat

ESO I BATXILLERAT

CURSCLASSETUTOR/ACONTACTE
1r ESO ASr. Jesús Gómarajgomara@palcam.cat
1r ESO BSrta. Gemma Picazogpicazo@palcam.cat
1r ESO CSrta. Laura Morenolmoreno@palcam.cat
2n ESOASrta. Marta Tortmtort@palcam.cat
2n ESOBSrta. Amanda Ruizaruiz@palcam.cat
2n ESOCSrta. Olga Zafrillaozafrilla@palcam.cat
3r ESOASr. Urtzi Muñozumunoz@palcam.cat
3r ESOBSrta. Jessica Espertjespert@palcam.cat
3r ESOCSr. Jaume Silvestrejsilvestre@palcam.cat
4t ESOASrta. Marta Vilamvila@palcam.cat
4t ESOBSr. Francisco Giraldofgiraldo@palcam.cat
4t ESOCSr. Antonio Jorgeajorge@palcam.cat
1r BATXASr. Jordi Gonzálezjgonzalez@palcam.cat
1r BATXBSr. Guillermo Donairegdonaire@palcam.cat
2n BATXASr. Jesús Ferrerjferrer@palcam.cat
2n BATXBSrta. Paquita Bellerapbellera@palcam.cat

Cicles Formatius

CURSGRUP/ANYTUTOR/ACONTACTE
Activitats Comercials1Inmaculada Marínimarin@palcam.cat
Activitats Comercials
2Cristina López-Bonetclopez@palcam.cat
Gestió Administrativa1Yolanda Picasypicas@palcam.cat
Gestió Administrativa2Isaac Guardiolaiguardiola@palcam.cat
Sistemes Microinformàtics i Xarxes1Juan Gonzalo Muñozgmunoz@palcam.cat
Sistemes Microinformàtics i Xarxes2Carlos Ramírezcramirez@palcam.cat
Administració i Finances1Gerard Zatogzato@palcam.cat
Administració i Finances2Aurelio Gómez
agomez@palcam.cat
Administració de Sistemes Informàtics en Xarxa1Baltasar Rodríguezbrodriguez@palcam.cat

Escola Pàlcam- C/ Rosalía de Castro, 30-34- C/ Castillejos, 361 08025 BARCELONA Tel. 93 435 97 49
Copyright 2017- Tots els drets reservats - Avís legal - Política de Privacitat- Política de cookies